Let op: dit artikel wordt genoemd met zowel x360key als xk3y, in beide gevallen betreft het hetzelfde produkt.
Door gebruik van een custom Linux systeem, is de x360key in staat om perfect de optische drive te emuleren van de Xbox 360. Dit stelt u in staat om al uw Xbox 360 (en zelfs Xbox 1) games te spelen vanaf een USB medium zoals een USB hard disk of een USB stick. De x360key is compatible met alle Xbox 360 modellen, zowel Fat als Slim, en biedt geavanceerde functies zoals emulate van de AP25 bescherming.
Na meer dan een jaar ontwikkeling is het befaamde Key team trots om een van de meest geavanceerde loaders aan te kondigen: de x360key. Gesteund door een team van hardware experts en enkele van de meeste gerenommeerde en gerespecteerde leden van de Xbox modding community.
Kenmerken:
* Nu al mogelijk:
-Gebruiksvriendelijk: intuïtieve interface, geen solderen nodig
-Compatibel met alle Fat (en binnenkort Slim!) Xbox 360 modellen
-Ondersteunt de meeste Xbox 360 en Xbox 1 games
-Ondersteunt de meeste bestandssystemen, inclusief NTFS, EXT2/3/4, en Mac OS X Extended
-High-speed USB2-interface
-Stijlvolle USB-control pad voor de selectie van games en het aansturen van uw x360key
-Krachtig embedded Linux-systeem dat werkt via een Micro SD kaart (meegeleverd)
-Linux-firmware volledig te updaten vanaf USB-media
-FPGA volledig te updaten vanaf een USB-media via ingebouwde, in-systeem JTAG programmering
-Recovery mode - het is altijd mogelijk om te herstellen van een slechte flash
-Geen drive flashen of JTAG mod vereist
-AP25 bescherming emulatie
-Support voor alle Slim Xbox 360 modellen
* Binnenkort mogelijk:
-Web Control Panel (vereist WiFi dongle (apart verkrijgbaar))
* In de toekomst mogelijk:
-Laden games van NFS en Samba shares(Vereist WiFi-dongle (apart verkocht))
-Xbox Live-ondersteuning (let op: Xbox Live is altijd op eigen risico, MS kan in theorie dit soort ODD emulators detecteren en bannen als ze dat zouden willen)
-Backup originele Xbox 360-games naar een USB harde schijf
Hoe werkt het:
x360key bestaat uit 2 delen, een moederbord en een remote.
Het moederbord wordt aangesloten op de SATA-bus in de Xbox 360, en zit tussen de schijf en het Xbox 360 moederbord. x360key is een volwaardig computer systeem en draait op embedded Linux. Het is geschikt voor vele dingen, zoals
- Emuleren de Xbox 360 DVD drive
- Lezen van USB harde schijven en andere USB-media met verschillende bestandssystemen
- Updaten van zichzelf en andere hardware van USB-media
- Communiceren met de remote en andere externe USB-apparaten
- En nog veel meer! (Embedded webserver en een wifi-connectiviteit bijvoorbeeld)
De remote is een simpel maar stijlvol stukje hardware dat een OLED-display en 3 buttons. Het verbindt het x360key moederbord via een high speed USB2 aansluiting. Het heeft ook USB voor het aansluiten van USB-harde schijven en andere apparaten. Het OLED scherm en de buttons worden gebruikt voor verschillende aspecten van x360key aan te kunnen sturen. Het wordt ook gebruikt voor het browsen van aangesloten USB media-apparaten en het starten van games.
*English version: here* Wholesale enquiries welcome!
Korting bij aanschaf 5 of meer stuks, neem contact op voor meer informatie.
Informatie over installatie en werking: www.x360keyforum.com (let op het v1.0 en v1.1 verschil!)
Wij leveren uitsluitend de nieuwste (rev 7-2) versie.